Posty: 6
Rejestracja: 25 grudnia 2025, 10:20 - czw
Płeć: Mężczyzna
Życie poza cywilizacją - cz. 1

Post autor: Roland »

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy można żyć poza systemem? Z dala od cywilizacji, nowoczesności, ale także bez rachunków?
Jeżeli tak, to ten poniższy film jest dla Was. Opowiada historię mężczyzny, który własnymi siłami ze słomy i gliny
wybudował dom, wyposażył go w ogrzewanie i żyje z dala od sieci już przez 10 lat.
Zapraszam do oglądnięcia filmu i podzielenia się swoją opinią na temat; co myślicie o takim sposobie
na życie i czy chcielibyście kiedyś spróbować czegoś takiego?

CZEŚĆ 1 filmu


CZEŚĆ 2 filmu